MÖBLER / Bord / Satsbord 15054428
nr 1505 4428
Satsbord
3 delar, "Rackstraw", Worcester England, etikettmärkt. Mahogny, Bredd: 37-61. Höjd: 45-50 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 28 november 2022
kl 18:33:13
27/11 09:09:58
28/11 09:01:46